Днес 28.05.2021 г. в Образцово Народно Читалище „Заря-1858” гр. Хасково се проведе журиране
на получените 610 рисунки, 420 колажа и 112 творби от чужбина
в Дванадесети международен конкурс
за компютърна рисунка и колаж „Творчество без граници” – Хасково 2021
организиран от Община Хасково. Фондация Еврика,
ОНЧ "Заря-1858" и Компютърна школа „Вале”- Хасково
с подкрепата на
Еврокомисаря по иновации, научни изследвания,
култура, образование и младеж Мария Габриел.
По регламент участниците в конкурса са на възраст
от 4 до 27 години разпределени в осем възрастови групи
Наградите на лауреатите ще бъдат изпратени по куриер!
Жури в състав:
Председател: Боряна Кадмонова - Изпълнителен директор на Фондация Еврика
Членове: Григор Цанков - Програмен директор на Фондация Еврика,
Александър Милушев - Секретар на ОНЧ "Заря.1858", определи следните награди:
КАТЕГОРИЯ РИСУНКА
ІІ група - 6 - 7 години
Таня Маркова – 6г.- Златен медал
ДГ „Европейчета“ - Враца
ІІІ група - 8 - 10 години
Никола Кацарски – 10г.- Златен медал
ОУ „Васил Левски“ – Плевен
Петя Димитрова – 10 г. - Сребърен медал
НЧ“Ангел Кънчев“- Русе
Мартин Николов – 8г. – Бронзов медал
НУ“ Иван Вазов“ Враца
Антония Томова – 9г. - Бронзов медал
ОУ „ Димитър Талев“ - Пловдив
Ива Гергевска – 10г. – Поощрителна награда
СУ“Христо Смирненски“ - Хисаря
Силвия Станкулова – 9г. - Поощрителна награда
ОУ „ Димитър Талев“ - Пловдив
ІV група – 11-12 години
Ема Петрова – 12 г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Елена Попова – 11 г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Александра Йорданова – 12 г. - Сребърен медал
СУ „Вичо Грънчаров“ – Горна Оряховица
Дико Ангелов – 12 г. - Сребърен медал
ОУ „ Кирил и Методий“ - Градинарово
Ясен Янчев – 11 г. - Бронзов медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Даниела Димова – 11 г. - Поощрителна награда
ОУ „ Алеко Константинов“ Димитровград
Рая Тодорова – 11г.- Поощрителна награда
ИОУ“ Христо Ботев“- Велинград
V група - 13-14 години
Савина Попова – 14г. - Златен медал
ПМГ „ Константин Величков“ - Пазарджик
Соня Генова – 13г. - Златен медал
ЧОУ „Мария Монтесори“ - Добрич
Мартин Невянов – 14г. - Сребърен медал
ЦПЛР-ОДК Ловеч
Ивелина Коцева – 14г. - Сребърен медал
ПМГ „проф. Ем. Иванов“ - Кюстендил
Елизабет Янева – 14г. - Бронзов медал
ПМГ „проф. Ем. Иванов“ – Кюстендил
Габриела Стоянова – 14г. - Бронзов медал
ПГ „Константин Фотинов“ – Самоков
Виктория Неделчева – 13г.- Поощрителна награда
ОУ „ И.С.Тургенев“ – Разград
Калоян Хаджистойчев – 13г.- Поощрителна награда
ОУ „ Ел. Багряна“ – Сливен
Петя Иванова – 13г.- Поощрителна награда
ОУ „ Алеко Константинов“ – Димитровград
VІ група - 15 - 17 години
Йоана Иванова – 17г.- Златен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Виктория Вучкова – 15г.- Златен медал
ЕГ“д-р Петър Берон“ Кюстендил
Йордана Михайлова – 16г.- Златен медал
ПГИИ „Джон Атанасов“ - Търговище
Моника Попова – 16г.- Сребърен медал
ПГ „ Константин Фотинов“ – Самоков
Косара Ямболиева – 17г.- Сребърен медал
164 ГПИЕ „ Мигел де Сервантес“ - София
Кристияна Джингова – 15 г. - Сребърен медал
НУПИД „Акад. Дечко Узунов“- Казанлък
Стефания Бахчеванова – 15г.- Сребърен медал
ЕГ „ Иван Вазов“ - Пловдив
Гергана Гвоздева – 15г.- Бронзов медал
СУ „Св.св. Кирил и Методий“ - Пловдив
Александра Илиева – 15 г. - Бронзов медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Александър Бъчваров – 16 г. - Бронзов медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
София Йонкова – 16 г. - Поощрителна награда
СУ „ Свети Климент Охридски“ Добрич
Виктория Титова – 17 г. - Поощрителна награда
НУПИД „ Акад. Дечко Узунов“ - Казанлък
Христо Димитров – 15 г. - Поощрителна награда
ПГ „ Константин Фотинов - Самоков
Денис Мюмюн – 16 г. - Поощрителна награда
ПГТ „проф. д-р Асен Златаров“ – Кърджали
VІІ група - 18 - 27 години
Дейвид Лавчев – 19 г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Ивелина Колева – 18 г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Мартина Караджова – 19г.- Златен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Боян Иванов – 18г.- Златен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Елица Тонкова – 18г.- Сребърен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Александра Славева – 18г. - Сребърен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Василена Георгиева – 18г. - Бронзов медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Евгени Спасов – 20г. - Бронзов медал
Югозападен университет „ Неофит Рилски“ – Благоевград
Марина Иванова – 18г. - Бронзов медал
СУ „ Климент Охридски“ - Добрич
Десислава Христова – 18г. - Бронзов медал
ППМГ „Екзарх АнтимI”-Видин
VIII група
Мартина Войчева – 14 г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Лазарина Димитрова – 23 г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Владимир Живков – 19 г. - Златен медал
ЦПЛР ОДК - Ловеч
КАТЕГОРИЯ КОЛАЖ
ІІ група - 6 - 7 години
Гюлтен Милева – 6г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
ІІІ група - 8 - 10 години
Игор Делчев – 8г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Тиана Делчева – 10г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Живко Георгиев – 9г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Дария Хаджиева – 10г. - Сребърен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Даниел Гюдженов – 9 г. - Бронзов медал
ОУ „ Димитър Талев“ - Пловдив
Ива Ханджиева – 10 г. - Бронзов медал
ОУ „ Димитър Талев“ – Пловдив
Мартин Николов – 8г. – Поощрителна награда
НУ „ Иван Вазов“ - Враца
Ален Мюслюм – 10г. - Поощрителна награда
ОУ „ Димитър Талев“- Пловдив
Александър Андреев – 9г. - Поощрителна награда
ОУ „ Димитър Талев“- Пловдив
Константин Попов – 10г. - Поощрителна награда
ОУ „ Димитър Талев“- Пловдив
ІV група – 11-12 години
Теодор Карлов – 11г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Цветелина Славова – 11г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Иван Андонов – 12г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Петър Вълчев – 11г. - Сребърен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Александър Вълков – 11г. - Сребърен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Веселина Митева – 12г. - Бронзов медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Калоян Ангелов – 11г. - Бронзов медал
ОУ“Алеко Константинов“ - Димитровград
Даниела Димова – 11г. - Бронзов медал
ОУ“Алеко Константинов“ - Димитровград
V група - 13-14 години
Едиз Хикмет – 14г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Гергана Пенкова – 13г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Румяна Иванова – 14г. - Сребърен медал
ОУ“Алексадър Георгиев – Коджакафалията“ Бургас
Вероника Турсунска 14г. - Сребърен медал
СУ“Христо Ботев“- Съединение
Клуб „В дигиталната епоха“ – Образование за утрешния ден
Виктория Кралева 13г. - Сребърен медал
ПМГ“Акад. Сергей Корольов“ - Благоевград
Адриян Манов – 14г. Бронзов медал -
ПГ „Константин Фотинов“- Самоков
Никол Димитрова – 13г. Поощрителна награда
ОУ“Св.св. Кирил и Методий“- Габрово
Евгения Ненчева – 14г. Поощрителна награда
ЦПЛР Школа по ИТ – Троян
Петя Иванова – 14г. Поощрителна награда
ОУ“Алеко Константинов“ – Димитровград
VІ група - 15 - 17 години
Васил Кюркчиев – 17г. - Златен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Кристиян Джургов – 16г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Ралица Кехайова – 16г. - Златен медал
МГ „ Акад. „Кирил Попов“- Пловдив
Христо Михайлов – 17г. - Сребърен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Маргарита Попова – 16г. - Сребърен медал
МГ „ Акад. „Кирил Попов“- Пловдив
Румен Блажев – 17г. - Сребърен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Виктория Янкова – 17г. - Бронзов медал
51СУ „Елисавета Багряна“-София
Николай Борисов – 17г. - Бронзов медал
СУ „Летец Христо Топракчиев“- Божурище
VІІ група - 18 - 27 години
Момчил Енчев – 18г. - Златен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Ная Филипова – 18г. - Сребърен медал
СУ „Летец Христо Топракчиев“- Божурище
Людмил Банев – 18г. - Сребърен медал
НУПИД „Акад. Дечко Узунов“ - Казанлък
Даяна Пеева – 18г. - Бронзов медал
НУПИД „Акад. Дечко Узунов“ - Казанлък
Радослава Траянова – 19г. - Бронзов медал
Югозападен Университет „ Неофит Рилски“ - Благоевград
VIII група - Деца със специални образователни потребности
Михаел Ораков – 17г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
ЧУЖБИНА
КАТЕГОРИЯ РИСУНКИ
ІІ група - 6 - 7 години
Ана Jамеџиja – 7г. - Златен медал
Основна школа „ Филип Вињиħ“
Салвадора А љендеа- Београд, Србиjа
Коста Трифковиħ – 7г. - Сребърен медал
Основна школа „ Филип Вињиħ“
Салвадора А љендеа- Београд, Србиjа
Вук Баровиħ – 7г. - Бронзов медал
Основна школа „ Филип Вињиħ“
Салвадора А љендеа- Београд, Србиjа
ІІІ група - 8 - 10 години
Dimyk Milana – 8г.- Златен медал
Odessa educational complex№ 275 “Nadiya”
Матеjа Еpиħ – 8г. - Сребърен медал
Основна школа „ Филип Вињиħ“
Салвадора А љендеа- Београд, Србиjа
Вељко Ранковиħ – 10г. - Бронзов медал
О.Ш „ Љyпче Шпанац, Бела Паланка, Србиjа
Ана Арсоска – 9г. - Бронзов медал
Основна школа „ Филип Вињиħ“
Салвадора А љендеа- Београд, Србиjа
ІV група – 11 - 12 години
Димитриjе (Ранисав) Дмитровиħ 12г. – Златен медал
Начално училище „ Попински борци“ Врњачка бања, Србиjа
Данило Рвовиħ – 12г. – Сребърен медал
Основна школа „ Филип Винњиħ“
Салвадора А љендеа- Београд, Србиjа
V група - 13 - 14 години
Kazachenka Elizaveta – 14г.- Златен медал
Odessa comprehensive School №65 of the I-III steps of the Odessa City Councilm of the Odessa Region
Сашка Билбиловска 13г.- Златен медал
ОУ „М.К. Ататурк“, Гостивар, Република Северна Македония
Дарья Олеговна – 14 г.- Сребърен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Balakshei Sofiia – 14г.- Бронзов медал
Odessa comprehensive School №65 of the I-III steps of the Odessa City Councilm of the Odessa Region
Власов Ярослав – 13 г.- Поощрителна награда
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Кучинська Ульяна – 13 г.- Поощрителна награда
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
VІ група - 15 - 17 години
Борисова Катерина – 15 г.- Златен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Лукьяненко Николай – 15 г.- Златен медал
МАУ ДО „ОДШИ №3- Братска
Надежда Карина – 15 г.- Сребърен медал
МАУ ДО „ОДШИ №3- Братска
Ginkul Maxim – 15г.- Бронзов медал
Odessa Economic Lyceum of Odessa City Councilm of Odessa Region
Kryvda Margaryta – 17г.- Бронзов медал
Odessa Comprehensive School № 40
VІІ група - 18 - 27 години
Костанца Билбиловска, 18 г. – Златен медал
СОУ „Гостивар“, Гостивар
Вiкарчук Анастасiя – 18 г.- Златен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Ирина Илиева – 19г. - Златен медал
Философски факултет во Марибор- Словениja
Дiдик Яна – 21 г.- Сребърен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Сердюк Анастасiя – 21 г.- Сребърен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Сьомiна Юлiя Вiкторiвна – 19 г.- Бронзов медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Станiславенко Евген 19 г.- Бронзов медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
КАТЕГОРИЯ КОЛАЖИ
ІV група – 11 - 12 години
Душан Павловиħ – 11г. - Златен медал
Основна школа „ Филип Вињиħ“
Салвадора А љендеа- Београд, Србиjа
V група - 13 - 14 години
Власов Ярослав -13 г.- Златен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Кучинська Ульяна -13 г.- Сребърен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Спирина Кира – 13 г.- Бронзов медал
МАУ ДО „ОДШИ №3- Братска
VІ група - 15 - 17 години
Нохрина Анна а – 15 г.- Златенмедал
МАУ ДО „ОДШИ №3- Братска
VІІ група - 18 - 27 години
Станiславенко Евген 19 г.- Златен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Askierova Karyna – 18г.- Сребърен медал
Odessa comprehensive School №65 of the I-III steps of the Odessa City Councilm of the Odessa Region
VIII група - Деца със специални образователни потребности
Мушатова Диана – 15г.- Златен медал
ГКОУ РО „Ростовская санаторная школа интернат № 28“
Центр дистанционного образования детей-инвалидов 344019 – Ростов – на – Дону-Россия
Корягина Лилия – 15г.- Златен медал
ГКОУ РО „Ростовская санаторная школа интернат № 28“
Центр дистанционного образования детей-инвалидов 344019 – Ростов – на – Дону- Россия
Председател:
(Б. Кадмонова) ..............................
Членове:
(Г. Цанков) ...................................
(Ал. Милушев) ..................................
на получените 610 рисунки, 420 колажа и 112 творби от чужбина
в Дванадесети международен конкурс
за компютърна рисунка и колаж „Творчество без граници” – Хасково 2021
организиран от Община Хасково. Фондация Еврика,
ОНЧ "Заря-1858" и Компютърна школа „Вале”- Хасково
с подкрепата на
Еврокомисаря по иновации, научни изследвания,
култура, образование и младеж Мария Габриел.
По регламент участниците в конкурса са на възраст
от 4 до 27 години разпределени в осем възрастови групи
Наградите на лауреатите ще бъдат изпратени по куриер!
Жури в състав:
Председател: Боряна Кадмонова - Изпълнителен директор на Фондация Еврика
Членове: Григор Цанков - Програмен директор на Фондация Еврика,
Александър Милушев - Секретар на ОНЧ "Заря.1858", определи следните награди:
КАТЕГОРИЯ РИСУНКА
ІІ група - 6 - 7 години
Таня Маркова – 6г.- Златен медал
ДГ „Европейчета“ - Враца
ІІІ група - 8 - 10 години
Никола Кацарски – 10г.- Златен медал
ОУ „Васил Левски“ – Плевен
Петя Димитрова – 10 г. - Сребърен медал
НЧ“Ангел Кънчев“- Русе
Мартин Николов – 8г. – Бронзов медал
НУ“ Иван Вазов“ Враца
Антония Томова – 9г. - Бронзов медал
ОУ „ Димитър Талев“ - Пловдив
Ива Гергевска – 10г. – Поощрителна награда
СУ“Христо Смирненски“ - Хисаря
Силвия Станкулова – 9г. - Поощрителна награда
ОУ „ Димитър Талев“ - Пловдив
ІV група – 11-12 години
Ема Петрова – 12 г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Елена Попова – 11 г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Александра Йорданова – 12 г. - Сребърен медал
СУ „Вичо Грънчаров“ – Горна Оряховица
Дико Ангелов – 12 г. - Сребърен медал
ОУ „ Кирил и Методий“ - Градинарово
Ясен Янчев – 11 г. - Бронзов медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Даниела Димова – 11 г. - Поощрителна награда
ОУ „ Алеко Константинов“ Димитровград
Рая Тодорова – 11г.- Поощрителна награда
ИОУ“ Христо Ботев“- Велинград
V група - 13-14 години
Савина Попова – 14г. - Златен медал
ПМГ „ Константин Величков“ - Пазарджик
Соня Генова – 13г. - Златен медал
ЧОУ „Мария Монтесори“ - Добрич
Мартин Невянов – 14г. - Сребърен медал
ЦПЛР-ОДК Ловеч
Ивелина Коцева – 14г. - Сребърен медал
ПМГ „проф. Ем. Иванов“ - Кюстендил
Елизабет Янева – 14г. - Бронзов медал
ПМГ „проф. Ем. Иванов“ – Кюстендил
Габриела Стоянова – 14г. - Бронзов медал
ПГ „Константин Фотинов“ – Самоков
Виктория Неделчева – 13г.- Поощрителна награда
ОУ „ И.С.Тургенев“ – Разград
Калоян Хаджистойчев – 13г.- Поощрителна награда
ОУ „ Ел. Багряна“ – Сливен
Петя Иванова – 13г.- Поощрителна награда
ОУ „ Алеко Константинов“ – Димитровград
VІ група - 15 - 17 години
Йоана Иванова – 17г.- Златен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Виктория Вучкова – 15г.- Златен медал
ЕГ“д-р Петър Берон“ Кюстендил
Йордана Михайлова – 16г.- Златен медал
ПГИИ „Джон Атанасов“ - Търговище
Моника Попова – 16г.- Сребърен медал
ПГ „ Константин Фотинов“ – Самоков
Косара Ямболиева – 17г.- Сребърен медал
164 ГПИЕ „ Мигел де Сервантес“ - София
Кристияна Джингова – 15 г. - Сребърен медал
НУПИД „Акад. Дечко Узунов“- Казанлък
Стефания Бахчеванова – 15г.- Сребърен медал
ЕГ „ Иван Вазов“ - Пловдив
Гергана Гвоздева – 15г.- Бронзов медал
СУ „Св.св. Кирил и Методий“ - Пловдив
Александра Илиева – 15 г. - Бронзов медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Александър Бъчваров – 16 г. - Бронзов медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
София Йонкова – 16 г. - Поощрителна награда
СУ „ Свети Климент Охридски“ Добрич
Виктория Титова – 17 г. - Поощрителна награда
НУПИД „ Акад. Дечко Узунов“ - Казанлък
Христо Димитров – 15 г. - Поощрителна награда
ПГ „ Константин Фотинов - Самоков
Денис Мюмюн – 16 г. - Поощрителна награда
ПГТ „проф. д-р Асен Златаров“ – Кърджали
VІІ група - 18 - 27 години
Дейвид Лавчев – 19 г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Ивелина Колева – 18 г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Мартина Караджова – 19г.- Златен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Боян Иванов – 18г.- Златен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Елица Тонкова – 18г.- Сребърен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Александра Славева – 18г. - Сребърен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Василена Георгиева – 18г. - Бронзов медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Евгени Спасов – 20г. - Бронзов медал
Югозападен университет „ Неофит Рилски“ – Благоевград
Марина Иванова – 18г. - Бронзов медал
СУ „ Климент Охридски“ - Добрич
Десислава Христова – 18г. - Бронзов медал
ППМГ „Екзарх АнтимI”-Видин
VIII група
Мартина Войчева – 14 г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Лазарина Димитрова – 23 г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Владимир Живков – 19 г. - Златен медал
ЦПЛР ОДК - Ловеч
КАТЕГОРИЯ КОЛАЖ
ІІ група - 6 - 7 години
Гюлтен Милева – 6г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
ІІІ група - 8 - 10 години
Игор Делчев – 8г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Тиана Делчева – 10г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Живко Георгиев – 9г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Дария Хаджиева – 10г. - Сребърен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Даниел Гюдженов – 9 г. - Бронзов медал
ОУ „ Димитър Талев“ - Пловдив
Ива Ханджиева – 10 г. - Бронзов медал
ОУ „ Димитър Талев“ – Пловдив
Мартин Николов – 8г. – Поощрителна награда
НУ „ Иван Вазов“ - Враца
Ален Мюслюм – 10г. - Поощрителна награда
ОУ „ Димитър Талев“- Пловдив
Александър Андреев – 9г. - Поощрителна награда
ОУ „ Димитър Талев“- Пловдив
Константин Попов – 10г. - Поощрителна награда
ОУ „ Димитър Талев“- Пловдив
ІV група – 11-12 години
Теодор Карлов – 11г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Цветелина Славова – 11г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Иван Андонов – 12г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Петър Вълчев – 11г. - Сребърен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Александър Вълков – 11г. - Сребърен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Веселина Митева – 12г. - Бронзов медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Калоян Ангелов – 11г. - Бронзов медал
ОУ“Алеко Константинов“ - Димитровград
Даниела Димова – 11г. - Бронзов медал
ОУ“Алеко Константинов“ - Димитровград
V група - 13-14 години
Едиз Хикмет – 14г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Гергана Пенкова – 13г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Румяна Иванова – 14г. - Сребърен медал
ОУ“Алексадър Георгиев – Коджакафалията“ Бургас
Вероника Турсунска 14г. - Сребърен медал
СУ“Христо Ботев“- Съединение
Клуб „В дигиталната епоха“ – Образование за утрешния ден
Виктория Кралева 13г. - Сребърен медал
ПМГ“Акад. Сергей Корольов“ - Благоевград
Адриян Манов – 14г. Бронзов медал -
ПГ „Константин Фотинов“- Самоков
Никол Димитрова – 13г. Поощрителна награда
ОУ“Св.св. Кирил и Методий“- Габрово
Евгения Ненчева – 14г. Поощрителна награда
ЦПЛР Школа по ИТ – Троян
Петя Иванова – 14г. Поощрителна награда
ОУ“Алеко Константинов“ – Димитровград
VІ група - 15 - 17 години
Васил Кюркчиев – 17г. - Златен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Кристиян Джургов – 16г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Ралица Кехайова – 16г. - Златен медал
МГ „ Акад. „Кирил Попов“- Пловдив
Христо Михайлов – 17г. - Сребърен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
Маргарита Попова – 16г. - Сребърен медал
МГ „ Акад. „Кирил Попов“- Пловдив
Румен Блажев – 17г. - Сребърен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Виктория Янкова – 17г. - Бронзов медал
51СУ „Елисавета Багряна“-София
Николай Борисов – 17г. - Бронзов медал
СУ „Летец Христо Топракчиев“- Божурище
VІІ група - 18 - 27 години
Момчил Енчев – 18г. - Златен медал
ПГСАГ „ Ангел Попов“ – Велико Търново
Ная Филипова – 18г. - Сребърен медал
СУ „Летец Христо Топракчиев“- Божурище
Людмил Банев – 18г. - Сребърен медал
НУПИД „Акад. Дечко Узунов“ - Казанлък
Даяна Пеева – 18г. - Бронзов медал
НУПИД „Акад. Дечко Узунов“ - Казанлък
Радослава Траянова – 19г. - Бронзов медал
Югозападен Университет „ Неофит Рилски“ - Благоевград
VIII група - Деца със специални образователни потребности
Михаел Ораков – 17г. - Златен медал
Компютърна школа „Вале”, ОНЧ „Заря-1858” Хасково
ЧУЖБИНА
КАТЕГОРИЯ РИСУНКИ
ІІ група - 6 - 7 години
Ана Jамеџиja – 7г. - Златен медал
Основна школа „ Филип Вињиħ“
Салвадора А љендеа- Београд, Србиjа
Коста Трифковиħ – 7г. - Сребърен медал
Основна школа „ Филип Вињиħ“
Салвадора А љендеа- Београд, Србиjа
Вук Баровиħ – 7г. - Бронзов медал
Основна школа „ Филип Вињиħ“
Салвадора А љендеа- Београд, Србиjа
ІІІ група - 8 - 10 години
Dimyk Milana – 8г.- Златен медал
Odessa educational complex№ 275 “Nadiya”
Матеjа Еpиħ – 8г. - Сребърен медал
Основна школа „ Филип Вињиħ“
Салвадора А љендеа- Београд, Србиjа
Вељко Ранковиħ – 10г. - Бронзов медал
О.Ш „ Љyпче Шпанац, Бела Паланка, Србиjа
Ана Арсоска – 9г. - Бронзов медал
Основна школа „ Филип Вињиħ“
Салвадора А љендеа- Београд, Србиjа
ІV група – 11 - 12 години
Димитриjе (Ранисав) Дмитровиħ 12г. – Златен медал
Начално училище „ Попински борци“ Врњачка бања, Србиjа
Данило Рвовиħ – 12г. – Сребърен медал
Основна школа „ Филип Винњиħ“
Салвадора А љендеа- Београд, Србиjа
V група - 13 - 14 години
Kazachenka Elizaveta – 14г.- Златен медал
Odessa comprehensive School №65 of the I-III steps of the Odessa City Councilm of the Odessa Region
Сашка Билбиловска 13г.- Златен медал
ОУ „М.К. Ататурк“, Гостивар, Република Северна Македония
Дарья Олеговна – 14 г.- Сребърен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Balakshei Sofiia – 14г.- Бронзов медал
Odessa comprehensive School №65 of the I-III steps of the Odessa City Councilm of the Odessa Region
Власов Ярослав – 13 г.- Поощрителна награда
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Кучинська Ульяна – 13 г.- Поощрителна награда
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
VІ група - 15 - 17 години
Борисова Катерина – 15 г.- Златен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Лукьяненко Николай – 15 г.- Златен медал
МАУ ДО „ОДШИ №3- Братска
Надежда Карина – 15 г.- Сребърен медал
МАУ ДО „ОДШИ №3- Братска
Ginkul Maxim – 15г.- Бронзов медал
Odessa Economic Lyceum of Odessa City Councilm of Odessa Region
Kryvda Margaryta – 17г.- Бронзов медал
Odessa Comprehensive School № 40
VІІ група - 18 - 27 години
Костанца Билбиловска, 18 г. – Златен медал
СОУ „Гостивар“, Гостивар
Вiкарчук Анастасiя – 18 г.- Златен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Ирина Илиева – 19г. - Златен медал
Философски факултет во Марибор- Словениja
Дiдик Яна – 21 г.- Сребърен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Сердюк Анастасiя – 21 г.- Сребърен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Сьомiна Юлiя Вiкторiвна – 19 г.- Бронзов медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Станiславенко Евген 19 г.- Бронзов медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
КАТЕГОРИЯ КОЛАЖИ
ІV група – 11 - 12 години
Душан Павловиħ – 11г. - Златен медал
Основна школа „ Филип Вињиħ“
Салвадора А љендеа- Београд, Србиjа
V група - 13 - 14 години
Власов Ярослав -13 г.- Златен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Кучинська Ульяна -13 г.- Сребърен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Спирина Кира – 13 г.- Бронзов медал
МАУ ДО „ОДШИ №3- Братска
VІ група - 15 - 17 години
Нохрина Анна а – 15 г.- Златенмедал
МАУ ДО „ОДШИ №3- Братска
VІІ група - 18 - 27 години
Станiславенко Евген 19 г.- Златен медал
Студия компьютерной графики – ВНТУ – гр. Виница, Украйна
Askierova Karyna – 18г.- Сребърен медал
Odessa comprehensive School №65 of the I-III steps of the Odessa City Councilm of the Odessa Region
VIII група - Деца със специални образователни потребности
Мушатова Диана – 15г.- Златен медал
ГКОУ РО „Ростовская санаторная школа интернат № 28“
Центр дистанционного образования детей-инвалидов 344019 – Ростов – на – Дону-Россия
Корягина Лилия – 15г.- Златен медал
ГКОУ РО „Ростовская санаторная школа интернат № 28“
Центр дистанционного образования детей-инвалидов 344019 – Ростов – на – Дону- Россия
Председател:
(Б. Кадмонова) ..............................
Членове:
(Г. Цанков) ...................................
(Ал. Милушев) ..................................